مجسمه پلی استر نیم رخ گرافیکی

2502015

محصول جدید

فروش اینترنتی مجسمه پلی استر نیم رخ گرافیکی کد 2502015

 برای دیدن قیمت‌های محصولات لطفاً در سایت ثبت نام کنید 10*30*33
1400
پلی استر
سفید
دکوراتیو
قابلیت رنگ شدن - مجسمه خام است

خرید اینترنتی ویژه مجسمه پلی استر نیم رخ گرافیکی با قیمت مناسب

مجسمه پلی استر نیم رخ گرافیکی از ماده ای با عنوان رزین پلی استر در ترکیب با حجم دهنده هایی نظیر پودر تالک، مل، پودر چوب و ... ساخته می شوند.

مجسمه نیم رخ گرافیکی از سختی و مقاومت مناسبی برخوردار هستند و در انواع هنرهای دکوراتیو مانند هنر پتینه، دکوپاژ دستمال کاغذی و ترانسفر و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

رنگهای آکریلیک، ماربل، استرم لایت، رولیف پاستا، شاپان، پودر صدفی، خمیر کهنه کاری بر روی ظروف پلی استر به راحتی قابل استفاده هستند.

مجسمه پلی استر نیم رخ گرافیکی به صورت عادی قابل شست و شو هستند و می توان بعد از انجام کارهای هنری بر روی آن جهت ثبات و جلا بخشیدن به کار از سایر جلا دهنده ها مانند اسپری کیلر، کریستال سرورنیش، وارنیش و .. استفاده کرد.

مجسمه های پلی استری را می توان به دو شیوه متفاوت رنگ آمیزی نمود.

روش اول: در همان ابتدا پلی استر مایع را با رنگ مخلوط کرده و بهم می زنند و سپس کبالت را به آن اضافه می کنند، در این صورت است که مجسمه رنگی یکدست حاصل می شود.


روش دوم:روش دوم:بعد از شکل گیری و ایجاد قالب مجسمه پلی استری می توان مدل را با جوهر و یا رنگ های مخصوص اتومبیل رنگ آمیزی کرد. و از دیگر رنگ های قابل استفاده برای مجسمه پلی استری رنگ آلکیدی می باشد.

قیمت با رنگ : 95.000 تومان

Path: > > > مجسمه پلی استر نیم رخ گرافیکی

مــحصولات مرتبط

Reviews (0)